Esélyegyenlőségi Nyílt Nap az ELTE-n   (2017.01.17.)
Nyílt Napot szervez a speciális szükségletű illetve sajátos nevelési igényű diákoknak, tanáraiknak és szüleiknek az ELTE Fogyatékosügyi Központ 2017. január 27-én. Részletek »

A Miniszterelnökség pályázati felhívása fogyatékos felsőoktatási hallgatók közigazgatási ösztöndíjára   (2016.08.09.)
A Miniszterelnökség pályázatot hirdet fogyatékos felsőoktatási hallgatók közigazgatási ösztöndíjára (a továbbiakban: FKÖ Program) a közigazgatás iránt elhivatott, valamely felsőoktatási intézménnyel aktív hallgatói jogviszonyban álló fogyatékos hallgatók részére. Pályázati időszak: 2016. augusztus 5. – 2016. augusztus 21. Részletek »

Illés Fanni háromszoros aranyérmes az Európai Egyetemi Játékokon   (2016.07.27.)
Az ELTE paraúszó csapata öt arany-, és egy ezüstérmet szerzett a horvátországi egyetemi kontinensviadalon. A TáTK szociális munka alapszakán tanuló Illés Fanni mindhárom számában aranyérmet szerzett. Részletek »

Csemetelte - a gyermekbarát egyetem   (2015.12.04.)
Az ELTE TáTK szociális munka és közösségi és civil tanulmányok mesterszakos hallgatói a Pályázatírás és projektmenedzsment tantárgy keretében célul tűzték ki egy lágymányosi gyermekmegőrző létrehozásának tervezését, előkészítését. A kezdeményezést az egyetem vezetése is támogatja. Részletek »

Portálkezelői menü Tartalom módosításaUtolsó módosítás dátuma: 2017.01.17.