'Legyen szexi!' - a (közgazdaság)tudományról közérthetően

2016. február 24.

ELTE Lágymányosi Campus, Északi Tömb (1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/A), 0.62-es terem

2016. február 24. -

Az ELTE Társadalomtudományi Kar Közgazdaságtudományi Tanszéke (Eltecon) és a Rajk László Szakkollégium közös rendezvényt szervez "Legyen szexi! A tudományról közérthetően. Mindenkinek." címmel 2016. február 24-én.

"Célunk az, hogy közgazdászok, humán, és műszaki egyetemisták, főiskolások számára is befogadható, közérthető és leginkább ÉRDEKES formákban tolmácsoljuk a közgazdaságtan alapgondolatait" - írják a szervezők.

Időpont: 2016. február 24., 18:00
Helyszín: ELTE Lágymányosi Campus Északi Tömb (1117 Pázmány Péter sétány 1/A), 0.62-es terem

Program:
Szabó Barna - Zulik Ákos: Eszeveszett szerződések
Állásinterjúk, középkori kereskedők dacszövetsége és társkeresés - mindennapi szerződések közgazdász-szemmel

Lovász Anna - Hoffmann Janka: Óvodát szép kártya helyett?
Gender wage gap és a nők gyermekvállalásának munkapiaci költségei - mennyit segít a gyermekellátás?

Kiss Hubert János - Katona Hajnalka: Értelem és érzelem,
avagy amikor az igazságérzet legyűri a domináns stratégiát