Kommunikációs és ügyviteli munkatársat keres az ELTE TáTK

Eötvös Loránd Tudományegyetem a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet az Eötvös Loránd Tudományegyetem Társadalomtudományi Kar Dékáni Hivatala kommunikációs és ügyviteli munkatárs munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:
Határozott idejű 2020.07.31 –ig tartó közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:
Budapest, 1117 , Pázmány Péter sétány 1/A.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:
  • ELTE TáTK magyar és angol nyelvű honlapjának szerkesztése, aktualizálása, frissítése, tartalomszolgáltatás; Kari Facebook oldal szerkesztése; érdeklődőkkel, felvételizőkkel való kapcsolattartás, tájékoztatás, információ-megosztás részükre; hallgatókkal, külső és belső oktatókkal való kapcsolattartás; alumnival kapcsolatos szervezési, koordinációs és nyilvántartási feladatok.
  • Kiadványszerkesztés, PR anyagok készítése, elkészítésének koordinálása; kari rendezvényeken való fotózás, videózás; kari projektek lebonyolítása, koordinálása; rendezvényszervezés, szervezői, koordinációs és technikai feladatok egyaránt; tudománynépszerűsítési feladatok.
  • Részvétel a Dékáni Hivatal nyilvántartási, adminisztratív feladataiban; adatszolgáltatások, beszámolók, elemzések, kimutatások, statisztikák, háttérelemzések készítése. Egyéb szervezési és koordinációs feladatok.
Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

• egyetem
  • büntetlen előélet
  • egyetemi végzettség (osztatlan, BA vagy MA képzésben szerzett)
  • magas szintű angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű internetes alkalmazások ismerete
  • felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások) gyakorlat
  • A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
  • Photoshop, Corel Draw vagy egyéb képszerkesztő program ismerete
  • MS Word, Excel program magas szintű ismerete
  • a felsőoktatási környezet ismerete
  • ELTE TáTK-s helyismeret
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • professzionális kamerahasználat illetve vágóprogram ismerete
  • fotózási ismerete
Előnyök:

Részvételi lehetőség az egyetem és a kar által szervezett munkatársi képzéseken, fejlesztéseken: úgymint angol nyelvtanfolyam, informatikai tanfolyam, Prezi-tanfolyam, pályázatmenedzseri képzés, autogén tréning stb

Elvárt kompetenciák:

• magas szintű informatikai, technikai ismeretek
  • nyitottság az új technológiák iránt, innovatív megoldások alkalmazása; jó koordinációs és szervező
  • elemzői készség, analitikus gondolkodás
  • jó kooperatív készség, csapatmunkában való részvétel
  • jó kommunikációs készség
  • kreatív munkavégzésre való képesség
  • precizitás

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• a pályázó hozzájárulása a pályázati anyaga jogszabályokban és az egyetemi szabályzatokban megjelölt bizottságok és testületek előtti megismeréséhez
  • aláírt nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez
  • nyelvtudást igazoló okirat
  • motivációs levél; (doc, docx vagy odt formátumban)
  • a pályázó részletes szakmai önéletrajza, (doc, docx vagy odt formátumban)
  • sikeres pályázat esetén erkölcsi bizonyítvány
  • oklevél és bizonyítvány-másolatok
A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör legkorábban 2017. szeptember 15. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2017. augusztus 21.

A pályázatok benyújtásának módja:
Elektronikus úton TáTk Dékáni Hivatal részére a dh@tatk.elte.hu E-mail címen keresztül.

A pályázat elbírálásának módja, rendje:
A pályázat megküldésénél kérjük az e-mail tárgysorában feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: TáTK/2372/1(2017) valamint a munkakör megnevezését: kommunikációs és ügyviteli munkatárs. A közalkalmazotti jogviszony 4 hónapos próbaidővel tölthető be.

A pályázat elbírálásának határideje: 2017. szeptember 14.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:
Az Eötvös Loránd Tudományegyetem, mint álláspályázatot hirdető a nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény 18. § (1) bekezdés d) pontjában foglaltak szerint az álláspályázati jelentkezés keretében benyújtott személyes adatokat a pályázat elbírálásáig kezeli. Az Eötvös Loránd Tudományegyetem munkatársai és vezetői munkaköri feladatuk, illetve vezetői megbízatásuk ellátásával összefüggésben, az ahhoz szükséges mértékben a személyes adataihoz hozzáférhetnek, azokat kezelhetik. A személyes adatok kezelésének, védelmének, valamint az ezzel összefüggő jogorvoslatnak törvényben és egyetemi szabályzatban rögzített szabályairól az ELTE honlapján a Közérdekű információk, közzéteendő adatok, adatkezelés menüpontban (www.elte.hu/kozerdeku) szerepel részletes tájékoztatás.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.elte.hu honlapon szerezhet.

2017.08.06.