Az ELTE Társadalomtudományi Kar Szociológiai Doktori Iskolája hallgatói és a Kőszegi Felsőbbfokú Tanulmányok Intézete kutatói találkoznak Kőszegen

Az ELTE Társadalomtudományi Kar Szociológiai Doktori Iskolája és a Kőszegi Felsőbbfokú Tanulmányok Intézete Kőszegen 2018. április 2627-én közös konferenciát rendez. Az angol nyelvű konferencián az ELTE TáTK Szociológiai Doktori Iskola hallgatói vesznek részt, akik bemutatják kidolgozás alatt lévő doktori tézisük központi kérdéseit. A hallgatói előadásokat az iASK junior és senior kutatói vitatják meg.

A konferenciát egy workshop követi, melyen a résztvevők megvitatják a fenntartható fejlődés gazdasági, társadalmi, kulturális, politikai és társadalomlélektani feltételeit a mai magyar társadalomban. Kik a főszereplők, és mi a felelősségi körük?

A konferencia programja, ill. a részt vevő absztraktok itt letölthetőek.

2018.03.06.