Az ELTE Társadalomtudományi Karának több dolgozója is egyetemi kitüntetést vett át

2018. szeptember 7-én délelőtt, az ELTE Aula Magnában megrendezésre kerülő tanévnyitó ünnepségen több TáTK-s dolgozó is egyetemi kitüntetést vehetett át.

Az ünnepségen oktató-kutató, oktatástámogató és adminisztratív pozícióban dolgozó kollégákat is elismertek, akiknek ezúton is gratulálunk!

Az egyetemi hallgatók tudományos tevékenységének elősegítéséért, kibontakoztatásáért, valamint a tehetséggondozás területén elért kimagasló tevékenységéért Örkény Antal – egyetemi tanár, a Társadalmi Kapcsolatok Intézetének vezetője és a Szociológia Doktori Iskola igazgatója – Pro Ingenio Nívódíjat; Papp Richárd – egyetemi docens, Kulturális Antropológia Tanszék – Pro Ingenio Elismerő Oklevelet vehetett át.

Rényi Ágnes – egyetemi docens és tanszékvezető, Társadalomelmélet Tanszék – a Pro Universitate Emlékérem arany fokozatában részesült oktatói és kutatói tevékenységéért, illetve a karon kifejtett közéleti munkásságáért.

Végső Gábor – tanulmányi előadó, Tanulmányi Hivatal – kliensközpontú szemléletéért, kimagasló munka- és adminisztrációs fegyelméért és teljesítményéért a Pro Universitate Emlékérem bronz fokozatát nyerte el.

Nagy Alíz – tanszéki titkár és tanársegéd, Nemzetközi és Európai Tanulmányok Tanszék – jó szervezőkészségéért, proaktív hozzáállásáért, a Nemzetközi és Európai Tanulmányok Tanszék operatív munkájának magas szintű irányításáért, míg Egri Krisztina – könyvtárvezető, ELTE TáTK Némedi Dénes Könyvtár – sokoldalú szakmai felkészültségéért, kitartóan és lelkiismeretesen végzett munkájáért kapott Rektori Dicséretet.

Ferge Anna – munkaügyi referens, Gazdasági Hivatal – felkészült és pontos munkájáért Kancellári Dicséretben részesült.

Portálkezelői menü Tartalom módosítása Utolsó módosítás dátuma: 2018.09.07.