Süppedő talapzat – Kerekasztal-beszélgetés az egyetemistákat érintő lakhatási válságról

Meghívó

Miért kerül Budapest belvárosában lassan 100.000 forintba egy szoba bérlése? Milyen gazdasági és politikai folyamatok állnak a megugró albérletárak mögött? Hogyan érinti mindez az egyetemistákat? Milyen megoldási lehetőségek vannak a fiatalok lakhatásának biztosabbá és olcsóbbá tételére? Milyen nemzetközi jó gyakorlatok ismertek?

Ezekre a kérdésekre keressük a választ a Habitat for Humanity Magyarország, a Hilscher Rezső Szociálpolitikai Egyesület, valamint a TÁTK Szociális Tanulmányok Intézete által szervezett ingyenes és nyílt kerekasztal-beszélgetésén.
A beszélgetés résztvevői:
• Büttl Ferenc (közgazdász)
• Dr. Kovács Benedek (a Baker & McKenzie ügyvédi iroda munkatársa)
• Szabó Natasa (a Habitat for Humanity Magyarország szakpolitikai menedzsere)

Helyszín: ELTE TáTK 1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/a, földszint, Kari Tanácsterem, 0.100C
Időpont: 2018. november 15. (csütörtök) 17:00–19:00
Facebook-esemény

Mindenkit szeretettel várunk!

Portálkezelői menü Tartalom módosítása Utolsó módosítás dátuma: 2018.11.08.