Nemzetközi és Európai Tanulmányok Tanszék


Elérhetőségek

Cím: 1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/A, 3.114
Telefon: 372-2500/6867
Email: eutud@tatk.elte.hu

Fogadóóra: kedd 10:00-12:00 és csütörtök 12:00-16:00 – E-mailen történő előzetes egyeztetés ajánlott: eutud@tatk.elte.hu

A tanszék tagjainak szerkesztésében megjelenő folyóirat: 


Vezetés

Kopper Ákos, tanszékvezető, habilitált egyetemi docens

Telefon:  372-2500/6867
Szoba:  3.115
Email:  kopper@tatk.elte.hu

Munkatársak

Czina Veronika, tanszéki titkár, óraadó

Telefon:  372-2500/6867
Szoba:  3.114
Email:  veronika.czina@tatk.elte.hu

Nagy Alíz, tanszéki titkár, óraadó

Telefon:  372-2500/6867
Szoba:  3.114
Email:  aliz.nagy@tatk.elte.hu

Illés Boglárka, tanszéki titkár

Telefon:  372-2500/6867
Szoba:  3.114
Email:  eutud@tatk.elte.hu

Oktatók

Dunay Pál, habilitált egyetemi docens

Telefon:  372-2500/6396
Szoba:  3.113
Email:  p.dunay@osce-academy.net

Simon Zoltán, főiskolai docens

Telefon:  372-2500/6867
Szoba:  3.113
Email:  zoltan.simon@europarl.europa.eu

Huszka Beáta, adjunktus

Szoba:  3.115
Email:  huszkabea@tatk.elte.hu

Romsics Gergely, adjunktus

Telefon:  372-2500/6396
Szoba:  3.113
Email:  gergely.romsics@tatk.elte.hu

Schweitzer András, adjunktus

Telefon:  372-2500/6396
Szoba:  3.113
Email:  schweitzer.andras@tatk.elte.hu

Soltész Béla, adjunktus

Telefon:  6396
Szoba:  3.113
Email:  bela.soltesz@tatk.elte.hu

Szalai András, adjunktus

Telefon:  372-2500/6866
Szoba:  3.98A
Email:  andras.szalai@tatk.elte.hu

Szálkai Kinga, adjunktus

Telefon:  372-2500/6866
Szoba:  3.98A
Email:  szalkaikinga@tatk.elte.hu

Ziegler Dezső Tamás, adjunktus

Telefon:  372-2500/6380
Szoba:  3.99A
Email:  ziegler.tamas@tatk.elte.hu

Szentgyörgyi József, mestertanár

Telefon:  372-2500/6343
Szoba:  3.113
Email:  szentgyorgyi@tatk.elte.hu

Professor Emeritusok

Halmai Gábor, professor emeritus

Szoba:  3.98B
Email:  halmaigabor@gmail.com

Óraadók

Boros László, c. egyetemi tanár

Telefon:  372-2500/6389
Szoba:  3.113A
Email:  borl@tatk.elte.hu

Gyarmati István, egyetemi docens

Email:  i.gyarmati@demkk.hu

Szabó Mátyás, adjunktus

Telefon:  372-2500/6343
Szoba:  3.99B
Email:  szabotmatyas@gmail.com

Bartha Attila, óraadó

Email:  bartha.attila@tk.mta.hu

Benda László, óraadó

Email:  laszlo.benda@gmail.com

Bisztrai Márton, óraadó

Email:  mbisztrai@gmail.com

Császár Ivett, óraadó

Email:  csaszarivett@gmail.com

Csehi Róbert, óraadó

Email:  csehir@ceu.edu

Czina Veronika, óraadó

Telefon:  372-2500/6867
Szoba:  3.114
Email:  veronika.czina@tatk.elte.hu

Dinók Henriett, óraadó

Email:  h.dinok@gmail.com

Ewa Maczynska, óraadó

Email:  e.maczynska@gmail.com

Faludi Julianna, óraadó

Email:  faludisociology@gmail.com

Hajdu Nóra, óraadó

Email:  hajdunoradr@gmail.com

Hargitai Tibor, óraadó

Email:  tiborhargitai22@gmail.com

Hoffmann Tamás, óraadó

Email:  htamaslaw@gmail.com

Horváth Attila, óraadó

Email:  athorvath@omikk.bme.hu

Jelena Belic, óraadó

Email:  Belic_Jelena@phd.ceu.edu

Kovács Bálint, óraadó

Email:  bkovacs@uni-leipzig.de

Kucsera Csaba, óraadó

Email:  kcsrcsb@gmail.com

Mendly Dorottya, óraadó

Email:  mendlyd@gmail.com

Nagy Alíz, óraadó

Telefon:  372-2500/6867
Szoba:  3.114
Email:  aliz.nagy@tatk.elte.hu

Nicolas Johnson, óraadó

Email:  najohnson258@gmail.com

Peragovics Tamás Ferenc, óraadó

Email:  peragovics.tamas@gmail.com

Selin Cagatay, óraadó

Email:  Cagatay_Selin@phd.ceu.edu

Sipos Alexandra, óraadó

Email:  sipos.alexandra92@gmail.com

Szép Viktor, óraadó

Email:  szep.viktor@tk.mta.hu

Tábor Áron, óraadó

Email:  Tabor_Aron@phd.ceu.edu

Tóth Balázs, óraadó

Email:  toth.balazs6@gmail.com

Török Zoltán, óraadó

Email:  torok.zoltan@raiffeisen.hu

Wilmah Isaboke, óraadó

Email:  isaboke.moraa@gmail.com

Portálkezelői menü Tartalom módosítása