Szociális Munka Tanszék


Elérhetőségek

Cím: 1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/A, 7.100/B
Telefon: 372-2500/6727
Email: szocialismunka@tatk.elte.hu


Vezetés

Darvas Ágnes, tanszékvezető, egyetemi docens

Telefon:  372-2500/6736
Szoba:  7.101B
Email:  darvasagi@tatk.elte.hu

Munkatársak

Némethné Scherer Mária, tanszéki titkár,

Telefon:  372-2500/6727
Szoba:  7.100B
Email:  szocialismunka@tatk.elte.hu

Oktatók

Kövér-Van Til Ágnes, habilitált egyetemi docens

Telefon:  372-2500/6632
Szoba:  7.38
Email:  kovera@tatk.elte.hu

Rácz Andrea, habilitált egyetemi docens

Telefon:  372-2500/6851
Szoba:  7.102
Email:  raczandrea@tatk.elte.hu

Arapovics Mária, adjunktus

Telefon:  372-2500/6711
Szoba:  7.103
Email:  arapovics.maria@tatk.elte.hu

Bass László, adjunktus

Telefon:  372-2500/6710
Szoba:  7.103
Email:  bass@tatk.elte.hu

Háberman Zoltán, adjunktus

Telefon:  372-2500/6713
Szoba:  7.100A
Email:  haberman@tatk.elte.hu

Indries Krisztián, adjunktus

Telefon:  372-2500/6713
Szoba:  7.100A
Email:  indries@tatk.elte.hu

Miletics Marcell, adjunktus

Telefon:  372-2500/6712
Szoba:  7.36
Email:  miletics@tatk.elte.hu

Mihály Bulcsú, mesteroktató

Telefon:  372-2500/6712
Szoba:  7.36
Email:  mihaly.bulcsu@tatk.elte.hu

Tánczos Éva, mesteroktató

Telefon:  372-2500/6852
Szoba:  7.101A
Email:  tanczos.eva@tatk.elte.hu

Bulyáki Tünde, tanársegéd

Telefon:  372-2500/6710
Szoba:  7.103
Email:  bulyaki@tatk.elte.hu

Farkas Zsombor, tanársegéd

Telefon:  372-2500/6851
Szoba:  7.102
Email:  zsombor.farkas@tatk.elte.hu

Miklós Barbara, tanársegéd

Telefon:  372-2500/6713
Szoba:  7.100A
Email:  miklosb@tatk.elte.hu

Sík Dorottya, tanársegéd

Telefon:  372-2500/6851
Szoba:  7.102
Email:  sikdorka@tatk.elte.hu

Szécsi Judit, tanársegéd

Telefon:  372-2500/6851
Szoba:  7.102
Email:  szecsijudit@tatk.elte.hu

Professor Emeritusok

Barcy Magdolna, professor emerita

Telefon:  372-2500/6711
Szoba:  7.103A
Email:  mbarcy@upcmail.hu

Hegyesi Gábor, professor emeritus

Telefon:  372-2500/6711
Szoba:  7.103A
Email:  hegyesi.gabor@tatk.elte.hu

Óraadók

Szabó Lajos, c. egyetemi tanár

Telefon:  372-2500/6710
Szoba:  7.103
Email:  lajos.szabo@tatk.elte.hu

Vercseg Ilona, c. egyetemi tanár

Email:  vercseg@kkapcsolat.hu

Adamik Mária, ny. tudományos főmunkatárs

Telefon:  372-2500/6854
Szoba:  2.75
Email:  adamik@tatk.elte.hu

Csongor Anna, tanár

Telefon:  372-2500/6852
Szoba:  7.101A
Email:  csongoranna@tatk.elte.hu

Bányai Emőke, óraadó

Email:  banyaiemo@tatk.elte.hu

Benkő Éva Fruzsina, óraadó

Email:  benko.fruzsina@gmail.com

Billédi Katalin, óraadó

Email:  billedi@yahoo.com

Falus Ferenc, óraadó

Email:  ffalus@gmail.com

Karcsics Éva, óraadó

Email:  e.karcsics@gmail.com

Kovács Edit Krisztina, óraadó

Email:  kedit@kkapcsolat.hu

Kovács Éva, óraadó

Email:  skovieva@gmail.com

Nizák Péter, óraadó

Email:  nizakpeter@gmail.com

Péterfi Ferenc, óraadó

Email:  peterfi@kkapcsolat.hu

Révész Magda, óraadó

Email:  reveszmagda@gmail.com

Sugár Karolina, óraadó

Email:  sugar@kivalosag.hu

Szabó Kálmán, óraadó

Email:  szabo@kivalosag.hu

Várkonyi Iván, óraadó

Email:  ivan.varkonyi@gmail.com

Katz Zipora Katalin,

Email:  katalinkatz@gmail.com

Portálkezelői menü Tartalom módosítása