Szociológia Tanszék


Elérhetőségek

Cím: 1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/A, 7.96
Telefon: 372-2500/6824
Email: samu@tatk.elte.hu

A Tanszék fogadóórái a regisztrációs héten

Éber Márk Áron: szeptember 9. szerda 15:00-16:00

Vezetés

Gecser Ottó, tanszékvezető, habilitált egyetemi docens

Telefon:  372-2500/6840
Szoba:  6.81B
Email:  gecsero@tatk.elte.hu

Munkatársak

Samu Ágnes, tanszéki titkár,

Telefon:  372-2500/6824
Szoba:  7.96
Email:  samu@tatk.elte.hu

Oktatók

Fokasz Nikosz, egyetemi tanár

Telefon:  372-2500/6771
Szoba:  7.24A
Email:  fokasznikosz@tatk.elte.hu

Bodor Péter, habilitált egyetemi docens

Telefon:  372-2500/6628
Szoba:  7.95
Email:  pbodor@tatk.elte.hu

Gecser Ottó, habilitált egyetemi docens

Telefon:  372-2500/6840
Szoba:  6.81B
Email:  gecsero@tatk.elte.hu

Vajda Júlia, tudományos főmunkatárs

Telefon:  372-2500/6840
Szoba:  6.81B
Email:  vajdajulia@tatk.elte.hu

Éber Márk Áron, adjunktus

Telefon:  372-2500/6737
Szoba:  7.94
Email:  ebermark@tatk.elte.hu

Kmetty Zoltán, adjunktus

Telefon:  372-2500/6845 vagy /6861
Szoba:  7.99
Email:  zkmetty@tatk.elte.hu

Gerő Márton, tanársegéd

Telefon:  372-2500/6862
Szoba:  7.23
Email:  marton.gero@tatk.elte.hu

Székely Júlia, tudományos segédmunkatárs

Email:  szekely.julia@tatk.elte.hu

Professor Emeritusok

Kolosi Tamás, professor emeritus

Óraadók

Heller Mária, ny. habilitált egyetemi docens

Telefon:  372-2500/6843
Szoba:  7.95
Email:  hellermari@tatk.elte.hu

Csákó Mihály, ny. egyetemi docens

Email:  mcsako@gmail.com

Bajomi Iván, ny. adjunktus

Telefon:  372-2500/6845
Szoba:  7.99
Email:  bajomi@tatk.elte.hu

Kriza Borbála, óraadó

Email:  krizab@gmail.com

Portálkezelői menü Tartalom módosítása