Őszi TDK hírek

2024.09.17.
Őszi TDK hírek
Közeleg a kari TDK konferencia, megalakult a Szociológiai Tudományos Diákkör (SZTDK).

Őszi TDK konferencia tájékoztató

Az ELTE Társadalomtudományi Kara minden tanévben kétszer rendez Tudományos Diákköri Konferenciát, ahol az alap- és mesterszakos tanulmányaik mellett, konzulens segítségével kutatást végző hallgatók be tudják mutatni eredményeiket, és továbbjuthatnak az országos konferenciára (OTDK). A jelentkezés feltételeiről és a konferenciáról 2024. szeptember 24-én du. 4-kor tart tájékoztatót Gecser Ottó, a kari Tudományos Diákköri Tanács (TDT) elnöke a Tanári Klubban (1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/A, 2.139.). A tájékoztató nyelve magyar és angol.

Szociológiai Tudományos Diákkör

A múlt héten az ELTE Társadalomtudományi Kar Szociológia Intézete létrehozta a Szociológiai Tudományos Diákkört (SZTDK).

Az SZTDK a szociológiai kutatás iránt érdeklődő alap-és mesterszakos hallgatóknak kíván segítséget nyújtani abban, hogy saját (önálló vagy társszerzős) kutatás alapján TDK-dolgozatot készítsenek, és előadást tartsanak a kari TDK-konferenciák és az OTDK szociológia szekciójában. Az SZTDK hamarosan tájékoztatást nyújt 2024. őszi programjáról.