Történeti dokumentumok – és amik mögötte vannak!

2018. május 16.

2018. május 16. -

Meghívó

Szeretettel meghívjuk a Társadalomtudományi Kar, a Hilscher Rezső Szociálpolitikai Egyesület és a Szociális Tanulmányok Intézete által szervezett Történeti Műhelyre, amelynek különleges apropója Dr. Boga Bálint belgyógyász, klinikai onkológus és geriáter szakorvos 80.születésnapja.

A Történeti Műhely szokásához híven a szociális gondoskodás történetének egyes fejezeteit dolgozza fel, így nagy öröm számunkra, hogy Dr. Boga Bálint elfogadta a meghívásunkat és szakmai életpályájához kapcsolódó dokumentumain keresztül segíti feleleveníteni, megérteni és kontextusba helyezni az egészségügy alakulását, szakmai fejlődésének lehetőségeit, a belgyógyászat és a hospice-ellátás felmerülő dilemmáit. A beszélgetés során külön hangsúlyt kap, hogy miként jut el egy elismert szaktekintély a gerontológia, mint az öregedés tudományának vizsgálatához, hogyan illeszkedik mindez szakmai munkájának több évtizedes alakulásához, éréséhez.

A Történeti Műhely programjának címe: Történeti dokumentumok - és amik mögötte vannak!

Időpont: 2018. május 16. 17:00 óra.

Helyszín: ELTE TáTK (1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/a), 2. emelet, Tanári Klub (2.139)

Várunk minden érdeklődőt!