15 éves az ELTE TáTK, Fotópályázat: Könyv-képek—A TáTK professor emeritusainak nyomában

Fotópályázat a TáTK 15. születésnapja alkalmából

2018. szeptember 13-án ünnepli az ELTE Társadalomtudományi Kar a megalakulásának 15. évfordulóját. Ebből az alkalomból a Dékáni Hivatal fotópályázatot ír ki, jelenlegi és volt hallgatóink számára.

A pályázat témája: Olyan pályaműveket várunk, amelyek reflektálnak a Kar professor emeritusainak megadott műveire. A képek egyaránt lehetnek a könyvcímekre érkező kreatív asszociációk és a könyvek tartalmához kapcsolódó alkotások is.

· Barcy Magdolna: Vélemények a másságról
· Csepeli György: Örök visszatérés 2.0
· Ferge Zsuzsa: Kétsebességű Magyarország
· Halmai Gábor: A véleményszabadság határai
· Hegyesi Gábor: A szociális munka oktatása
· Huszár Tibor: A pokol malmai
· Kolosi Tamás: A terhes babapiskóta
· Sik Endre: Az élet ritmusa
· Somlai Péter: Család 2.0
· Székelyi Mária: Túlélőkészlet az SPSS-hez

Technikai elvárások: Digitális technikával – fényképezőgéppel és mobiltelefonnal – készített fotókat várunk. A képeket JPG formátumban kérjük elküldeni. 1 db fájl mérete maximum 10 MB lehet.

A pályázat menete:
· Egyéni és csoportos (maximum 3 fő) pályázatokat egyaránt várunk. Egy fő összesen 5 db. fotóval pályázhat.
· A benyújtott pályaművekből a Kar dolgozóiból és a HÖK tagjaiból álló zsűri választja ki az első 3 helyezettet, akik díjazásban részesülnek.
· Minden benyújtott pályaművet kiállítunk az ELTE Lágymányosi Campusán a TáTK 15. születésnapja keretében (2018. szeptember 13—14.). Az ünnepségen a kar professor emeritusai reflektálnak majd a műveik alapján készített alkotásokra. A díjak átadása is az ünnepség keretében történik majd.

A pályázat benyújtásának határideje és módja:
· A pályázat beadásának határideje 2018. augusztus 31.
· A pályázatokat elektronikus úton kell benyújtani a kommunikacio@tatk.elte.hu címen. A levél tárgyában kérjük, tüntessétek fel: „Fotópályázat TáTK15”.
· A pályázat JELIGÉS!

A pályázóra/pályázókra vonatkozó személyes adatok kérjük, a levél törzsszövegében szerepeljenek. Az alábbi információkat kérjük feltüntetni:
- jelige,
- név,
- telefonos és e-mailes elérhetőség,
- a pályázati kiírás mely könyvcíme ihlette a pályaműt,
- folyamatban lévő tanulmányok/alumni, szak megnevezése.

A fényképek elnevezése az alábbi legyen: Jelige_tatk15_könyv címe_sorszám

JÓ FOTÓZÁST!!!

Portálkezelői menü Tartalom módosításaUtolsó módosítás dátuma: 2018.05.30.